Anthroposofická společnost v České republice

Pobočky, iniciativy a studijní skupiny

Po celé České republice jsou rozesety naše pobočky, iniciativy a studijní skupiny. Sdružují nejen členy Anthroposofické společnosti, ale jsou otevřeny i všem nečlenům, kteří ve svém životě a při své práci z duchovní vědy čerpají, nebo mají zájem ji blíže poznat. Pokud byste se k nám chtěli připojit, níže naleznete seznam poboček, iniciativ a studijních skupin a kontakty, na kterých se můžete podrobněji informovat o jejich činnosti.

Zatímco pobočky vznikají na základě určitých pravidel – pobočka musí mít nejméně sedm členů a je schvalována předsednictvem Anthroposofické společnosti – volba dalších anthroposofických aktivit je zcela na vaší úvaze. Můžete sami založit pracovní skupinu nebo iniciativu a pěstovat duchovní vědu v místě svého bydliště spolu s podobně smýšlejícími lidmi. Pokud nám o svých aktivitách dáte vědět, budeme o nich rádi informovat na těchto stránkách.

# Název Adresa Kontakt Mapa Typ
1 Pobočka AS Brno Brno, Plovdivská 2572/8 Pavel Tomec, brno@anthroposof.cz mapy google pobočka
2 Pobočka AS Sester Krausových Brno Brno, Plovdivská 2572/8 Dana Holečková, sester-krausovych@anthroposof.cz mapy google pobočka
3 Pobočka AS J. A. Komenského České Budějovice České Budějovice, nám. Přemysla Otakara II. 1 Mgr. Vladimíra Dvořáková, j-a-komenskeho@anthroposof.cz mapy google pobočka
4 Pobočka AS Petra Voka České Budějovice České Budějovice, M. Chlajna 1347/23 Magdaléna Kubínová-Šebelková, petra-voka@anthroposof.cz mapy google pobočka
5 Pobočka AS Karla IV. Karlovy Vary Karlovy Vary, Modenská 15 Věra Tolarová, karla-iv@anthroposof.cz mapy google pobočka
6 Pobočka AS J. W. Goetha Karlovy Vary Karlovy Vary, Lidická 531/69 Věra Švecová, j-w-goetha@anthroposof.cz mapy google pobočka
7 Studijní skupina AS Mladá Boleslav Pavla Šedivá, mlada-boleslav@anthroposof.cz studijní skupina
8 Pobočka AS Prokop Nová Ves nad Popelkou Nová Ves nad Popelkou, Nová Ves nad Popelkou 57 Kateřina Emeriaud Jandová, prokop@anthroposof.cz mapy google pobočka
9 Pobočka AS Tomáše Akvinského Olomouc Olomouc, Jiráskova 264/9 Alois Bauer, olomouc@anthroposof.cz mapy google pobočka
10 Pobočka AS Ostrava Ostrava, Na Mlýnici 611/36 Michaela Švecová, ostrava@anthroposof.cz mapy google pobočka
11 Pobočka AS Polzer-Hoditz Pardubice Pardubice, Pod Břízkami 1118 Jan Matěcha, polzer-hoditz@anthroposof.cz mapy google pobočka
12 Pobočka AS Slovo života Pardubice Pardubice, Gorkého 867 Denisa Lechnýřová, pardubice@anthroposof.cz mapy google pobočka
13 Pobočka AS Písek Písek, Dr. M. Horákové 1720 Blanka Nývltová, pisek@anthroposof.cz mapy google pobočka
14 Iniciativa AS Plzeň Plzeň, Husova 43 Vladimír Havrda, plzen@anthroposof.cz mapy google iniciativa
15 Pobočka AS Akademie Tabor Praha Praha, Španělská 10 Daniela Dzvoníková, akademie@anthroposof.cz mapy google pobočka
16 Pobočka AS Bubeneč Praha Praha, Verdunská 710/3 Eugen Drgoň, bubenec@anthroposof.cz mapy google pobočka
17 Pobočka AS Jinonice Praha Praha, Butovická 228/9 Pavel Seleši, jinonice@anthroposof.cz mapy google pobočka
18 Pobočka AS Vánočního sjezdu Praha Jiří Šimáček, vanocniho-sjezdu@anthroposof.cz pobočka
19 Pobočka AS Vyšehrad Praha Praha, Hošťálkova 1d Jiří Friedel, vysehrad@anthroposof.cz mapy google pobočka
20 Pobočka AS Příbram Příbram, Hornická 327 Veronika Poláčková, pribram@anthroposof.cz mapy google pobočka
21 Pobočka AS Kozákov Semily Semily, Tyršova 485 Dušan Pleštil Ph.D., kozakov@anthroposof.cz mapy google pobočka

Přejeme krásný nový rok 2020.


Probíhá aktualizace stránek.

Další informace

Kontaktní údaje


Anthroposofická společnost v České republice
Hošťálkova 392/1d, 169 00 Praha 6 - Břevnov (mapa)
IČ: 45245584, DIČ: CZ45245584

Bankovní spojení
2001108928/2010 pro platby v CZK
2001108931/2010 pro platby v EUR

Evidence členů a členské příspěvky
ucto@anthroposof

Objednávky knih z edice Studium
studium@anthroposof.cz

Správa obsahu webu
webmaster@anthroposof.cz

Právní forma
společnost je spolek zapsaný u Min.vnitra pod č.j. VSP/1-3195/90-R