Anthroposofická společnost v České republice

Zpravodaj Anthroposofické společnosti v ČR

Zpravodaj Anthroposofické společnosti v České republice je vydáván pro členy Anthroposofické společnosti v České republice. Od léta 2021 je v tištěné podobě dostupný i dalším zájemcům o anthroposofii. V průběhu své existence několikrát změnil periodicitu i rozsah. V současnosti vychází čtyřikrát ročně v rozsahu více než osmdesáti stran.

Hlavní část jeho obsahu je věnována jednomu až dvěma tématům, vycházejícím z aktuálního dění (Velikonoce, Vánoce), anebo z oblasti anthroposofie (Meditace Základního kamene, Myšlení, Otčenáš,…). Zpravodaj informuje o jednotlivých pobočkách Anthroposofické společnosti v ČR, o knižních novinkách edice Studium a o nových titulech z oblasti anthroposofie, vydávaných dalšími nakladatelstvími.

V příloze, určené pouze členům Anthroposofické společnosti, informuje o interním dění ve společnosti (akce pro členy, schůze, valné hromady, zprávy z Goetheana).

Elektronická verze je určena pouze členům Anthroposofické společnosti v České republice, kterým je zasílána zdarma. Pro další informace nás v případě zájmu kontaktujte prostřednictvím emailu redakce@anthroposof.cz.

Soubory ke stažení:Aktuálně ke koronaviru


Články anthroposofického lékaře George Soldnera a profesora lékařské antropologie Petera Selga, v nichž se na webových stránkách Goetheana vyjádřili k současné koronavirové nákaze, si můžete přečíst zde.

Další informace

Kontaktní údaje


Anthroposofická společnost v České republice
Hošťálkova 392/1d, 169 00 Praha 6 - Břevnov (mapa)
IČ: 45245584, DIČ: CZ45245584

Bankovní spojení
2001108928/2010 pro platby v CZK
2001108931/2010 pro platby v EUR

Evidence členů a členské příspěvky
ucto@anthroposof.cz

Objednávky knih z edice Studium
studium@anthroposof.cz

Správa obsahu webu
webmaster@anthroposof.cz

Právní forma
společnost je spolek zapsaný u Min.vnitra pod č.j. VSP/1-3195/90-R